Віталій Кличко: «На базі Асоціації міст України ми створюємо платформу для оперативної співпраці мерів міст у боротьбі із розповсюдження коронавірусу»

0
404

На базі Асоціації міст України створюють платформу для оперативної співпраці українських міст і містечок у боротьбі з коронавірусом. Про це мер Києва, голова АМУ Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Одним з завдань оперативної платформи АМУ стане підтримка комунікацій між спеціалізованими міськими лікарнями та пацієнтами, у яких був лабораторно підтверджений COVID-19, але які залишаються на самоізоляції вдома.

Також Київська мерія домовилася з Кабінетом Міністрів України про виділення коштів з державного бюджету для оперативного облаштування інфекційного відділення на базі Міжнародного виставкового центру. Нова лікарня одночасно розмістить близько 3,000 хворих. Для оперативного формування лікарського складу Кабмін направив розпорядження до профільних лікарень Харківського і Деснянського районів. Адреса нової лікарні — Броварський проспект, 15.

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 25 березня в Україні зафіксовано 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

семнадцать − 5 =